SMA Sellan Event

The art of connecting differences

28 mei 2026| 15:30-19:30 | Ruitenberglaan 31, Arnhem

Dit event start over

Dag(en)

:

Uur(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Toekomstbestendig in sales:

Ontwikkel jezelf én je organisatie

De 3e editie van Sellan – the art of connecting differences is een samenwerking tussen de HAN en de Sales Management Association (SMA), dé vakvereniging voor salesprofessionals in Nederland. Door de kracht van onderwijs, onderzoek en praktijk te bundelen, creëren we een inspirerend event voor studenten, alumni, werkenden en relaties. Een plek waar kennisuitwisseling, ontmoeting en de verdere ontwikkeling van het salesvak centraal staan.

Sales vraagt steeds vaker om het verbinden van werelden: tussen klant en organisatie, tussen data en relatie, tussen onderzoek en praktijk. Het zien waar (waardevolle) verbindingen gelegd kunnen worden, dat vraagt om een andere blik. Tijdens Sellan staat dit jaar dat ‘verbinden’ centraal met als thema: The art of connecting differences. Op 28 mei ontdek je hoe juist in die verschillen nieuwe inzichten, betere samenwerking en sterkere salesstrategieën ontstaan.

Deze 3e editie van Sellan heeft bovendien een internationaal karakter. Deelnemers van de University Sales Center Alliance Spring Meeting sluiten aan. Dat maakt Sellan niet alleen inhoudelijk sterk, maar ook een mooie kans om kennis en ervaringen uit te wisselen met salesexperts uit binnen- en buitenland.

Reserveer nu je plek! 

 

Wat kun je verwachten?

  • Een inhoudelijk sterk programma ontwikkeld in samenwerking met de Sales Management Association (SMA)
  • Een keynote van dr. Bart Dietz over de ontwikkeling van een succesvolle salescarrière
  • De nieuwste inzichten uit praktijkgericht onderzoek
  • Verdiepende ronde tafelsessies over actuele thema’s uit het vak zoals innovatie, wendbaarheid en culturele intelligentie.
  • Gelegenheid tot netwerken met vakgenoten.

Ronde tafelsessies:

Carola Rodrigues Lopes

Opleidingsinstituut Authentic Leadership

Over welzijn, authenticiteit en geluk op de werkvloer. Hoe houd je balans in een wereld die steeds meer van je vraagt?

Michael Rodriguez

PhD | University Sales Center Alliance

Over improvisatie en cultural intelligence als strategische salesvaardigheden in een internationale context.

Sam & Esmee 

HAN Sales Team

Over hoe je het verschil maakt onder druk, op momenten dat het er écht toe doet. Hoe zorg je voor die omslag in een gesprek? Vanuit hun ervaring tijdens internationale salescompetities gaan ze hierover graag in gesprek.

Michael Skriver & Arend Jan Diephuis

Over de Future of Sales en alignment op wat écht belangrijk is.

Bert-Jan Bezema

Sales Talent Academy

Over hoe je bewuster inspeelt op verschillende persoonlijkheidstypes met je stem, houding, woordkeuze en manier van presenteren.

Programma

15:30 | Inloop met koffie & thee

16:55 | Welkom door Arjan Keunen (HAN) en dagvoorzitter Stefan Renkema

16:05 | Keynote dr. Bart Dietz over het bouwen van een succesvolle salescarrière

16:45 | HAN Sales team

17:00 | Aankondiging workshops

17:15 | Workshops

18:15 | ‘Be Connected’ Drinks & Bites

Keynote

Dr. Bart Dietz

Dr. Bart Dietz neemt je mee in de wereld achter succesvolle salesprofessionals. Dietz promoveerde aan de Rotterdam School of Management en doet onderzoek naar het aansturen en ontwikkelen van salespeople. Zijn werk verscheen in toonaangevende wetenschappelijke journals. In zijn keynote laat Bart zien wat succesvolle sales professionals onderscheidt, hoe je blijft groeien en welke keuzes bepalend zijn voor een duurzame salescarrière.