SMA Midden : Op bezoek bij Vendrig

Wanneer

04/06/2019    
15:00 - 18:30

Reserveringen

Reserveren gesloten

Waar


Kaart niet beschikbaar

20190604 SMA Midden VendrigWe zijn deze Salesmanager in de Keuken te gast bij familiebedrijf Vendrig in IJsselstein. Dit bedrijf biedt sinds 1960 de best passende werkkleding, de veiligste persoonlijke beschermingsmiddelen en de meest frisse hygiëneproducten voor branches binnen het MKB en MKB+ segment. Vendrig adviseert en begeleidt in het volledige proces: de aanschaf, het onderhoud en het beheer waardoor commercie een zeer belangrijke plaats in dit bedrijf inneemt. Een bedrijf wat ooit begonnen is als de Vendrig’s Poetsdoekencentrale” door dhr. G.J. Vendrig, de opa van de huidige directie. Met 1 wasmachine, 1 centrifuge, 1 droger en de hulp van het hele gezin met 11 kinderen.

Sales & Marketing Directeur Micha Hamer en Business Development Manager, Vincent Nibbeling zullen ons meenemen in de wijze waarop men momenteel actief is. Hierbij zal er o.a. aandacht zijn voor de wijze waarop hun commerciële organisatie is ingericht en wordt bestuurd. Daarnaast zal er worden stil gestaan bij thema’s als digitalisering, duurzaamheid en klanttevredenheid en de impact die het heeft gehad (en nog steeds heeft) op de manier waarop we commercie wordt bedreven.

In tegenstelling tot de andere SMA-bijeenkomsten begint deze om 15.00. De reden hiervoor is, is dat men dan nog volledig in productie is en we kunnen zien op welke manier men dus o.a. de kleding aan het wassen. De agenda zit er daarom als volgt uit:

 

  • 15.00    Ontvangst
  • 15.30    Rondleiding
  • 16.30    Presentatie Vendrig
  • 17.30    Stellingen
  • 18.00    Netwerkborrel (met buffet)

Reserveringen

Dit evenement is volgeboekt.

Sales motto's

Anita van Dorst - Reijne

Verkoopmanager Rundvee Agrifirm

“Begin with the end in mind”

Meer lezen

Laura van Reekum

Business Unit Business Solutions Bureau Zuidema

Er is altijd ruimte

Meer lezen

Ricardo Huizing

Manager Sales Sales Corporate & Public Ayven

“Winnaars hebben een plan, verliezers een excuus.”

Meer lezen

Mark Korsten

Commercieel Management Giesbers InstallatieGroep

“Van klant naar relatie”

Meer lezen
Salesmotto Emily Dobbe

Emily Dobbe

Sales en - accountmanager bij Karpi Group

Zonder wrijving geen glans

Meer lezen

Luciën Kamps

Sales Director EMEA West Planon Software

Stop met interessant te doen, wees geïnteresseerd!

Meer lezen

Harjan van Velthuizen

Salesmanager bij HSO

“Verkoop zo, dat een klant morgen weer bij je wil kopen. Je relatie met de klant moet oprecht, inhoudelijk en op basis van wederzijds vertrouwen zijn.”

Meer lezen

Christian Vijn

Salesmanager Xebia

Win-Win of geen akkoord!

Meer lezen

Manon van Valenberg

Teammanager New Business & Customer Succes Management, Infoland

Vrijheid, vertrouwen en verbinding

Meer lezen

Bianca Keijzer

Salesmanager, Centraal Beheer

Speel geen spel, maar speel

Meer lezen